Hotel Ratboř Chateau Kotěra

Hotel - Restaurant Chateau Kotěra je lahůdkou pro všechny, kdo milují atmosféru z počátku 20. století. V zámku, postaveném a dekorovaném zakladatelem české moderní architektury Janem Kotěrou, je dnes hotel, který připomíná muzeum, s tím rozdílem, že se v něm můžete pohodlně ubytovat a exponáty užíváte.

Ubytování:
Budova hotelu Chateau Kotěra je situována uprostřed anglického parku, který je vhodný k provozování rekreačních sportovních aktivit jako je tenis nebo jogging. V hotelu si můžete zasportovat v malém fitness nebo navštívit saunu. Celková kapacita hotelu Chateau Kotěra je 70 lůžek. Každý ze zámeckých pokojů má originální atmosféru, doplněnou replikami i originály původního zařízení. Pokoje jsou kuřácké i nekuřácké.

Pokoj v zámku se stylovým kubistickým nábytkem Hosté, kteří dávají přednost modernějšímu rázu ubytování, budou nadšeni pokoji v bývalé oranžérii, které jsou zařízené moderním designovým nábytkem. Jeden z pokojů dokonce nabízí zasklenou terasu, kde můžete relaxovat pohledem na hvězdnou oblohu. Pokoj v oranžérii s moderním designovým nábytkem

Vybavení pokojů
• Pohodlné široké postele
• Kvalitní matrace
• Minibar
• Televize se satelitním příjmem
• Telefon
• Wi Fi internetové připojení
• Koupelna se sprchovým koutem nebo vanou
• Klimatizace v pokojích orangerie

Gastronomie:
Hosté mohou využít výtečnou středomořskou restauraci, přilehlé salonky nebo si pronajmout jednací sál v suterénu budovy. V letních měsících lze příjemně posedět na terase hotelové restaurace s výhledem do zámeckého parku nebo v lodžii zámku. Hotelové parkoviště je v areálu hotelu, který se na noc uzavírá.

Aktivity:
Areál hotelu Chateau Kotěra nabízí: 
Tenisový kurt – umístěný v zámeckém parku
Fitness – vybavený od firmy Ketller
Sauna - s relaxační místností
Bazén
Horská kola – zapůjčení, naplánování cyklotrasy
možnost využítí krásného okolí Petanque, Kriket, Frisbee – v zámeckém parku
Laserová střelnice – po domluvě

Okolí:
Motokárové závodiště - 4 km od hotelu, nutno zarezervovat s dostatečným předstihem
Paintbalová střelnice - nedaleko zámeckého areálu
Tandemové seskoky - nedaleko zámeckého areálu
Vyhlídkové lety z letiště Kolín - 4 km od hotelu, ceny těchto služeb vám poskytne recepce hotelu Bowlingové dráhy - 10 km od hotelu (v Kutné Hoře).

Tip na Výlet:
Výlety do Kutné Hory - 10 km od hotelu, historické město zapsané do seznamu UNESCO, možnost zajištění průvodcovských služeb a dopravy V případě zájmu o rezervaci jakékoliv volnočasové aktivity prosím kontaktujte recepci hotelu, která vám vše ochotně zařídí.

Hotel Ratboř Chateau Kotěra - K hotelu přísluší parkovištěHotel Ratboř Chateau Kotěra - disponuje restauracíHotel Ratboř Chateau Kotěra - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Ratboř Chateau Kotěra - V hotelu je kulečníkHotel Ratboř Chateau Kotěra -  kadeřnictví - holičství Hotel Ratboř Chateau Kotěra -  je k dispozici připojení na internetHotel Ratboř Chateau Kotěra -  je k dispozici letní terasaHotel Ratboř Chateau Kotěra - disponuje kavárnouHotel Ratboř Chateau Kotěra - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Ratboř Chateau Kotěra - přijímá kreditní karty VISAHotel Ratboř Chateau Kotěra - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Ratboř Chateau Kotěra - tenis -poblíž hoteluHotel Ratboř Chateau Kotěra - krytý bazén v hotelu.Hotel Ratboř Chateau Kotěra - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Ratboř Chateau Kotěra - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Ratboř Chateau Kotěra - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Ratboř Chateau Kotěra - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Ratboř Chateau Kotěra - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Chateau Kotěra, Ratboř - Komenského 40
Ratboř 28141 Česká Republika
Hotel-Ratbor-Kotera@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Chateau Kotěra ubytování Ratboř Aktuální počasí jasno

Doporučte tyto stránky: